top of page

ЛРЦОЯО відновив роботу технологічної реєстраційної лінії 28.03.2022

ЛРЦОЯО відновив роботу технологічної реєстраційної лінії 28.03.2022

Добрий день, шановні учні та батьки випускників!


Якщо ви зареєстрували заяви-реєстраційні картки, то ЛРЦОЯО їх 100% отримав. Кому вислали СЕРТИФІКАТИ до початку війни (24.02.2022), ті будуть із сертифікатами.

ЛРЦОЯО відновив роботу технологічної реєстраційної лінії 28.03.2022


АЛЕ СЕРТИФІКАТІВ друкувати та надсилати на заклади освіти НЕ БУДУТЬ !!!


На сторінках закладу освіти для кожного учасника буде розміщено НОМЕР СЕРТИФІКАТА та ПІН-код. Ви їх зможете бачити. У вас ще буде достатньо роботи, бо необхідно буде з'ясовувати, ХТО проходитиме тестування для вступу за ЗВО, а хто - ні... Наберіться, будь ласка, терпіння: ТЕХНОЛОГІЧНА РЕЄСТРАЦІЙНА ЛІНІЯ ПРАЦЮЄ, інформації ДУЖЕ багато... Стежте, будь ласка, ЗА оновленнями НА СТОРІНЦІ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ НА САЙТІ УЦОЯО.


Готується НОВА нормативна база, нова специфікація тестів тощо. Про все будемо вас інформувати!


Б. Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет повідомив https://t.me/SerhiyShkarlet/763, що всі, хто зареєструвався, до кінця року зможуть повернути кошти, які не були використані для підготовки до пробного ЗНО.


В. 1 квітня 2022 року https://testportal.gov.ua/upravlintsi-v-galuzi-osvitypovidomyly-pro-osoblyvosti-vstupnoyi-kampaniyi-2022-roku/ відбувся брифінг щодо цьогорічної вступної кампанії за участі Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета, народних депутатів, членів Комітету з питань освіти, науки та інновацій Верховної Ради України Сергія Бабака, Сергія Колебошина, Юлії Гришиної, генерального директора директорату фахової передвищої, вищої освіти Міністерства освіти і науки України Олега Шарова. Спікери поінформували громадськість про те, що цього року неможливим є проведення традиційних ЗНО, ЄВІ, ЄФВВ, з огляду на що заплановано запровадити тестування, подібні до них, а саме:

 національного мультипредметного тесту (НМТ) для вступу для здобуття вищої освіти на основі повної загальної середньої освіти на всі спеціальності (бюджетні місця), на кон’юнктурні та медичні спеціальності (зокрема, контракт);

 магістерського комплексного тесту (МКТ) для вступу до магістратури на спеціальності «Право» та «Міжнародне право»;

 магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК) для вступу до магістратури на окремі спеціальності. Міністр також зауважив, що всі тестування відбуватимуться в комп’ютерному форматі, завдяки чому буде створено максимально безпечні умови для учасників вступної кампанії.

НМТ міститеме завдання з української мови, математики, історії України.


За виконання кожної складової тесту учасник після завершення тестування отримає окремий результат.


Завдання НМТ відповідатимуть змісту програм ЗНО з навчальних предметів і будуть аналогічними до використовуваних у ЗНО.


Український центр оцінювання якості освіти підготує демонстраційний варіант НМТ, щоб учасники змогли ознайомитися з форматом тестування заздалегідь. Наразі зазначимо, що завдань з відкритою формою відповіді, наприклад написання власного висловлення, в НМТ не передбачено. Заплановано, що НМТ можна буде пройти і в країнах Східної Європи. Спікери брифінгу наголосили, що замість результатів НМТ можна буде використовувати результати ЗНО 2019 - 2021 років.


Одним із критеріїв вступу буде також мотиваційний лист, запроваджений ще у 2020 році. Він матиме різну вагу для вступників на бюджет і контракт. Так, для вступу на бюджет його буде застосовано лише для рейтингування вступників з однаковим конкурсним балом, а для вступу на контракт він може бути основою для рейтингування вступників.

  • Facebook
bottom of page