Червоний мак -символ памʼяті
8травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні ми згадуємо про надзвичайно важливу роль українців у перемозі, висловлюємо повагу всім борцям проти нацизму, вшановуємо пам’ять загиблих воїнів, які захищали рідну землю.
Плин років не стирає глибокого сліду в серцях і вічного болю в народній пам’яті.
Пам’ятаємо тих, хто боровся за Україну в роки Другої світової війни.
Шануємо тих, хто воює за неї сьогодні.
У Рівненському ліцеї №19 у цей день вшанували пам’ять мільйонів жертв, які загинули у кривавій Другій світовій війні 1939–1945 років.
Учнівське самоврядування організувало майстер-клас із виготовлення червоних маків — символів пам’яті та скорботи, а також провело тематичний флешмоб.
Пам’ятаємо. Перемагаємо. Не забуваємо.









